KT UNICOS ekonomický software Vario, Klatovy : CENÍK

Cesta: www.unicos-kt.cz > Ceník

Kontakty

KT UNICOS s.r.o.
Vídeňská 841
339 01 Klatovy 

Ústředna:
376 331 611

Prodejna IT:
376 331 620

info@unicos-kt.cz

Podrobné kontakty…

Altus Vario Solution partner
Chci schůzku - Vario - Unicos Chci ePrezentaci - Vario - Unicos Chci Demo CD - Vario - Unicos Helpdesk - Vario - Unicos Infolinka - Vario - Unicos Vzdálená podpora - Vario - Unicos Aktualizace - Vario

Ceník

Porovnávání cen jednotlivých systémů, které se v současnosti nacházejí na trhu, je složité. Důvodem jsou jejich rozdílné vlastnosti. Nezbytností pro výběr nejvhodnějšího systému je správná definice potřeb Vaší společnosti, zejména ve spojení s jejím zaměřením a velikostí, a na základě těchto informací zvolit danou kategorii SW.

Obecně se cena odvíjí od zvolené kategorie, které mají různá omezení týkající se maximálního počtu zpracovávaných dokladů, počtu řádků v účetním deníku, počtu adres (organizací) v adresáři, a/nebo počtem pracovních poměrů v agendě Mzdy.

Vzhledem k rozdílným velikostem, požadavkům, nárokům a zaměření jednotlivých společností se snažíme vybrat optimální kategorii a kombinaci agend, které odpovídají právě Vašim potřebám. Kvůli tomu je však složité určit přesnou cenu. Níže naleznete odkaz na tabulku s přehledem cen jednotlivých agend systému Altus Vario v různých variantách a cenu pronájmu zjednodušené verze Altus Vario Express, avšak pro korektní a přesný výpočet ceny je vhodné sjednat si osobní schůzku.

 

© KT UNICOS s.r.o | Webdesign: ŠumavaNet.CZ