KT UNICOS ekonomický software Vario, Klatovy : PRO STŘEDNÍ FIRMU

Cesta: www.unicos-kt.cz > Pro střední firmu

Kontakty

KT UNICOS s.r.o.
Vídeňská 841
339 01 Klatovy 

Ústředna:
376 331 611

Prodejna IT:
376 331 620

info@unicos-kt.cz

Podrobné kontakty…

Altus Vario Solution partner
Chci schůzku - Vario - Unicos Chci ePrezentaci - Vario - Unicos Chci Demo CD - Vario - Unicos Helpdesk - Vario - Unicos Infolinka - Vario - Unicos Vzdálená podpora - Vario - Unicos Aktualizace - Vario

Pro střední firmu

Altus Vario je kompletní podnikový software kategorie „all-in-one ERP systém“. Vede úplnou ekonomickou agendu a veškeré obchodní a výrobní aktivity. Vyniká jedinečnou variabilitou, díky níž se přizpůsobí požadavkům zákazníka.

Altus Vario je flexibilní software, který je vhodný i pro použití ve velkých firmách. Limitem je počet uživatelů, který by měl být do cca 100 současně pracujících. Počet obchodních případů je limitován zhruba 100 000 měsíčně.

 

Podpora podnikových procesů
Altus Vario nabízí optimální rozsah funkcí, jejichž členění odpovídá strukturování vnitropodnikových procesů ve velkých organizacích.
S členěním procesů souvisí i podrobné definování oprávnění uživatelů. Snadné přizpůsobení požadavkům zákazníka přináší jednoduché řešení osobitých požadavků.


 

Chcete více informací? 

 Více informací o modulech a jejich funkcích zde.

Podrobný popis programu Vario zde.

Vlastnosti a systémové požadavky programu Vario naleznete zde.

 

Zdarma vám Vario předvedeme

Objednejte si zdarma nezávaznou schůzku s naším konzultantem nebo si nechte Vario zdarma nezávazně předvést pomocí ePrezentace nebo si zdarma objednejte demo CD. 

 

© KT UNICOS s.r.o | Webdesign: ŠumavaNet.CZ